Spółka IKS2 od lat jest nominowana do nagród w wielu prestiżowych konkursach i plebiscytach. Każda z nich jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jednocześnie są dowodem na to, że wartości, którymi się kierujemy doceniają nasi partnerzy i profesjonaliści zasiadający w kapitułach nagród. Poniżej prezentujemy osiągnięcia Grupy IKS2:

 

IKS2 zarówno w roku 2016 jak i 2017 znalazła się w rankingu najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce, czego ukoronowaniem jest tytuł Geparda Biznesu. Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od roku 2006 r. Do analizy zostają wybrane firmy, które w danym roku osiągnęły wymagany limit przychodów netto, wykazywały zysk, a wartość ich kapitału była dodatnia. Na podstawie danych i wyliczeń, Instytut Europejskiego Biznesu tworzy ranking najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce.

 

Hurtownia dziecięca IKS2, od 2010 roku znajduje się w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw opracowywanym przez pisma ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce dane analizuje dziennik „Puls Biznesu”. Nagrodę Gazeli Biznesu otrzymaliśmy w latach 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 roku. Celem przedsięwzięcia jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Aby otrzymać  ten prestiżowy tytuł i znaleźć się w rankingu, trzeba przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

 

 

Również prestiżowy magazyn „Forbes” w roku 2010, 2012 i 2018 nagrodził nas nagrodą Diamenty Forbesa oraz umieścił w rankingu dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ranking opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm uwzględniającej wyniki finansowe i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw.

 

W roku 2012, zwyciężyliśmy w Ogólnopolskim Plebiscycie Branży Dziecięcej i otrzymaliśmy nagrodę dla Firmy Roku w kategorii „artykuły dziecięce”. W konkursie tym liczy się uznanie klientów i współpracowników, gdyż na zwycięstwo ma wpływ liczba oddanych przez nich głosów.

Spółka IKS2 w 2011 i 2012 roku znalazła się w specjalnym Rankingu Firm Rodzinnych tworzonym przez tygodnik „Newsweek”. Ranking ma na celu wyłonienie najszybciej rozwijających się rodzinnych biznesów w Polsce. W konkursie na podstawie danych finansowych, wyłonione zostają najdynamiczniej rozwijające się firmy, w których co najmniej dwie spokrewnione ze sobą osoby są w zarządzie lub posiadają co najmniej 50 proc. udziałów.

W 2010 roku przyznano nam Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria, dające gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, o znikomym poziomie zadłużenia.